Volvo - Czym się różnią Amazony i co ma do tego Święty
Podstawowe dane o:
Liczbie odsłon: 45634
Czasie trwania: 17m 26s
Uzyskanych ocenach: 2674

OPIS:
Nagraliśmy spontanicznie odcinek o Volvach, które obecnie stacjonują w naszej

Volvo - Czym się różnią Amazony i co ma do tego Święty

- Love Volvo
- Volvo fajne auta. Na klasyka super sprawa. Pozdrawiam.
- Volvo to nie samochód = to stan umysłu. Kwintesencja motoryzacji - odrobina piękna, ciut ciut mechaniki, kapka solidności i mamy to co najlepsze... Tomku, a w twoim 121 B28 ta skrzynia M40 nie wyje powyżej 3000 rpm? Nie brakuje Ci zagłówka i serwa hamulców? W mojej opinii najlepsze by były modele z końca produkcji, 68-70. Ciężko dziś znaleźć takich pasjonatów.
- Panie Tomku ale w tym Volvo p1800 były chyba jeszcze inne karoserię???
- Jako klasyk P1800 lub Amazon 👍
Volvo robiło świetne długowieczne samochody.
Tak jak w przypadku innych znanych Marek wystarczyło spojrzeć na nadwozie lub wnętrze żeby wiedzieć że to Volvo.
Materiał super - więcej takich poprosimy.
- Super materiał uwielbiam starą motoryzacje i oczywiście sposób w jaki opowiadasz. Sam szukałem dla siebie klasyka na co dzień i Volvo było na mojej liście. Niestety Amazona nie kupiłem ale inny klasyk zawitał u mnie w garażu Fiat 1500 z 67r.
- Wszystkie 3 volva fajne ale pierwsze najlepsze robi wrażenie na przechodniach no i mało pali
- Tomek o wiele lepiej opowiada o motoryzacji niż nie jeden dziennikarz motoryzacyjny.
- W moim źyciu nie jeździłem tylko p1800 i amazonem z Volvo .obecnie mam 4 sztuki tylko modele młodsze. ale najbardziej cenię je za prostotę i trwałość . Uratowały życie 2 razy mojemu ojcu .Dziwi mnie dlaczego jest mało u nas 164 . A to naprawdę niesamowite auta.
- A ja miałbym prośbę do Pana Tomka o pomoc w znalezieniu rozsądnego Amazona, to auto było moim marzeniem w dzieciństwie. Obecnie tak się złożyło, że mam Volvo 740, ale niestety, to nie jest to czego poszukiwałem. Widziałem kiedyś Pańskiego Amazona na ul. Mehoffera przy sklepie z winami, byłem zachwycony autem. Chciałbym moc się też przejechać i sprawdzić czy to moje prawdziwe auto marzeń. Także jeśli jest szansa na pomoc, to bardzo bardzo proszę 🙂
- A może i takie? zarządzanie nieruchomościami Konkret Lublin administrowanie nieruchomościami jak nie szukaj w google.
- Prosiłem i się doczekałem. Poproszę o więcej takich materiałów o autach, które przewijają się przez ABCAR!!
- P1800 ES i jeszcze P1800 S i te lazurowe zegary !!!!
- Panowie dlaczego nie podkreślacie na filmach u Patryka Waszego kanału to nie rozumiem i nie chodzi o zasięgi tylko o takich widzów którzy łakną takich filmików a nie wiedzą że ABCar ma swój kanał 😃🙈🙉🙊
- Kurcze Tomek musisz więcej kręcić, rzeczywiście volvo jest świetnym klasykiem a p1800 jest ponad czasowe. Myślę że legendy PRLu w twoim wykonaniu mógłby być lepsze niż Patryka. A w ogóle może z Patrykiem stworzycie program w tygodniu o autach klasycznych nie o projektach tylko o autach
- Bardzo dobre klasyki te Volvo. Ciekawy pomysł na film. Jeżeli można zasugerować, to prezentacje aut z prywatnych kolekcji, lub posiadanych przez ekipę ABCar mogłyby być dobrą serią.
- Co z Gazelą?
- Gdzie jest Mentor?!?
- Super odcinek 😃
- Prywatnym zdaniem. Jedyne Volvo jakie znam FH12 lata 90te i uważam że to najlepsza ciężarówka. Zresztą Volvo to taka marka która ma coś w sobie. Lata pracy inżynierów i ludzi. Przede wszystkim jakość. Niestety czasy mamy jakie mamy. Pozdrawiam.
- Można gdzieś kupić koszulkę z Tomkiem? (i z Bartkiem na plecach?) ???